Czy jeszcze te zdjęcia tam są?

Nie wiem czy jeszcze te nasze zdjęcia tam są?
Sprawdziłem po łepkach i chyba już ich nie ma? Nie wiem.
Nie mam cierpliwości aby przejrzeć wszystkie. Swoją drogą, wiele z nich ma niewiele z wędkarstwe wspόlnego.
Tak to jest z kontami fikcyjnymi. Nie powinno takich tam być. Portal n-k wtedy spełni swoją rolę społeczną, kiedy będą tam mogły istnieć tylko prawdziwe konta, bez anonimόw i kont fikcyjnych. Inaczej to będzie jeszcze jeden wirtualny śmietnik. I o to powinni administratorzy dbać!
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Tomasz Torba

Dziś zostałem poinformowany że zdjęcia publikowane przez nas na RO możemy oglądać na portalu Nasza Klasa http://nasza...rofile/12593857
poinformowałem redakcje o nadużyciu praw autorskich zobaczymy co będzie dalej...
Pozdrawiamy mocno ...

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: Wszywki odzieżowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).