Dokładnie tak

Tak to kiedyś przedstawiałem jakieś parę lat temu. I nie może być inaczej, bo się nie da. Ani nie da się czerpać bez końca, ani nie da się gospodarzyć bez środkόw. I te okręgi, ktόre to rozumieją, wyciągają wnioski.
Nie rozczulam się nad losem kogoś, kto musi (czy naprawdę musi???) opłacić wody w kilku okręgach. Nie rozczulam, bo niby dlaczego, skoro ma tyle czasu, by jeździć na te wszystkie wody i tyle paliwa? Skoro chce korzystać, niech płaci.
Gospodarz musi kalkulować koszty, inaczej splajtuje. Zagospodarowanie wόd (i OCHRONA) kosztują. Wiem coś o tym. I na szczęście wreszcie się zmienia, wreszcie odchodzimy od bylejakości i od pochylania się nad tym „biednym wędkarzem”, ktόremu karta ma się zwrόcić.
I tak trzymać!
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Maciej Szymański

A więc stało się, wyrok nastąpił, o to nowe składki na rok 2010.
http://www.w...zaplacimy,15632

Co ma na to wszystko powiedzieć osoba, która chce łowić tylko na spławik? Musi wykupic składkę za 285 zł zawierającą już spinning - czyste zdzierstwo ( choć w tym roku też były niezłe jaja, do spinningu trzeba było obowiązkowo wykupić prawo do łowienia z łódki !!). Dodatkowo jeśli ja chcę łowić na rzece Drwęca jak dotychczas - muszę wykupić następną składkę dodatkową za 200 zł.
Chore?
Pozdrawiam ekipe RO...

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Osuszanie ścian - iniekcja krystaliczna

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).