Right menu

Szukaj

Reklama


jezioro na wakacje

Kiedyś zadawałem kilka razy w internecie na różnych forach podobne pytanie. Dodatkowy warunek - możliwość kąpieli.
Tylko z jerkbait dostałem dwie propozycje:
Jezioro Bledzewskie koło Sierpca ( www.ow.bledzewo.pl)
i jezioro Białe koło Włodawy.
Bledzewskie sprawdziłem, miejsce nadzwyczaj spokojne (woda tylko lekko zielona ), dużo miejsca na namioty (są tam i domki i osobna ciepła woda), ognisko wolno palić na wyznaczonym miejscu jakies 100 m od pola namiotowego.
Białe mam do sprawdzenia, choć jak szukałem w internecie, to ktoś się tam reklamował z dyskoteką ( Kuźnia Decybeli czy jakoś tak)
pozdr
k wasik
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Witam przeglądałem rożne łowiska, mieszkam w Poznaniu bardzo blisko mam do kiekrza ale nie można rozbijać tam namiotu oraz palić ogniska, czy zna ktoś jakieś jezioro nie ważne w którym regionie Polski, gdzie można robić ognisko, rozbić namiot nie jest przeludnione plażowiczami ( to potrafi na prawde denerwować a tak właśnie jest w kiekrzu) i gdzie ceny na miesiąc nie są przerażające, ja preferuje łowienie na drgającą, spławik i ewentualnie łowie sprzętem karpiowym, szukam takie łowiska czy ktoś mógłby rzucić jakimś pomysłem? wyjazd na ryby przewiduje od połowy Maja i ma trwać tak około miesiąca
pozdrawiam
jusko31

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: Żbikowska . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).