przedwiośnie i spinning

dziękuję za wskazówkę. Jeśli można chciałbym jeszcze wiedzieć jak się ma łowienie Jazi/Kleni na gumę. Nie jestem w pełni profesjonalnym spinningistą, a zakup kilku wobków na raz jest ponad koszta przeciętnego studenta gdyż one są po prostu drogie. Czy jakbym zamiast Tego wobka salmo użył twistera albo rippera w mieszanych barwach to dało by jakiś efekt? czy będzie to raczej jak machanie kijem w kałuży?
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2070

Liczba listów: 8434

Witam szanownych forumowiczów wędkarzy
Jak wszystkim zamieszkałym w naszym kraju wiadomo że zima przeciągnęła się bardzo długo co na pewno zaowocuje na żerowanie ryb w najbliższym czasie. Jestem wędkarzem z niedługim stażem i trochę mnie te warunki zdezorientowały. Nie mogąc się doczekać nadciagającego sezonu wykupiłem zezwolenie na wody nizinne i spinning. Ktoś móglby polecić mi jakieś rady, wskazówki itp. na jakie ryby i jakim sposobem polować? najblizsza moja rzeczka to Noteć mała rzeka z lekkim nurtem. I zachodzę w głowę czy używać standardowych metod mada/czerwony/pszenica itp i grunt ew. spławik czy jakieś inne sposoby? A może paprochy zdały by egzamin w tym wypadku tylko malo mi wiadomo o tej metodzie więc jakieś wskazówki także były by mile widziane
z góry pozdrawiam
Paweł Kamiński

Początek

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).