Lόd

Na Zalewie Zemborzyckim jest już ponad 2 cm i pierwsi idioci już prόbowali wyłazić. Ja czekam na 10 cm i myślę, że jeszcze w tym roku taki będzie. Mamy mrozy po kilkanaście stopni i nawet jeżeli sprawdzi się prognoza chwilowego ocieplenia w tym tygodniu, to nie sądzę, by było na tyle aby zaszkodziło przyrastaniu lodu. Więc szansa jest!
Pozdrawiam
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Joanna Korczyc

Będę w Pl 4-18 stycznia i bym chciała połowić podlodowo w okolicach Warszawy. I szukam jakiejś fajnej miejscowki (komercyjnej albo agro) na 2-3 dni ( z jakimś bed and breakfast w pobliżu bliskim wodzie a raczej lodowi). Nie wiem gdzie ja tu powinnam się pytać chyba na jakimś innym forum niż ogólnym ale jak ktoś miałby dla mnie jakąś KONSTRUKTYWNĄ rade to bym była wdzięczna. Pozdrawiam i z góry dziękuję Aśka

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).