Jeśli będzie lód

Tego nie wiemy, zimy bywają u nas kapryśne. Ale jeżeli będzie, to polecam łowisko "Eldorado" w Żelechowie. Nie tak daleko od Warszawy. Jest to małe jeziorko (wyrobisko po żwirowni) wyglądające jak naturalne. Długie na 800 m, więc nie jakiś stawek, głębokie i zadbane. Właściciel ma obok hotel, więc jest na miejscu wszystko, o co pytasz. Zwykle bywam tam zimą co roku (w zeszłym roku nie byłem) i zawsze jestem zadowolony. Pod lodem łowi się tęczaki, te przeciętne około czeterdzistki + to kilkanaście minut zabawy. A może się trafić większy. Są tamn też szczuapki, były łowione metrówki, także pod lodem, no i drobiazg, którym nie warto sobie tam zaprzątać głowy. Płaci się za wejście na łowisko no i za rybę wg cennika. Zabawa świetna.
Łowisko ma swoją stronę internetową.
Pozdrawiam
Andrzej
p.s.
Zobacz też
http://www.m...o,eldorado.html
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Joanna Korczyc

Będę w Pl 4-18 stycznia i bym chciała połowić podlodowo w okolicach Warszawy. I szukam jakiejś fajnej miejscowki (komercyjnej albo agro) na 2-3 dni ( z jakimś bed and breakfast w pobliżu bliskim wodzie a raczej lodowi). Nie wiem gdzie ja tu powinnam się pytać chyba na jakimś innym forum niż ogólnym ale jak ktoś miałby dla mnie jakąś KONSTRUKTYWNĄ rade to bym była wdzięczna. Pozdrawiam i z góry dziękuję Aśka

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Open source ERP i CRM - Odoo (dawniej OpenERP)

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).