Nysa Kłodzka w Młynowie

Niestety mam dla miłośników Nysy Kłodzkiej następną nieciekawą a nawet "śmierdzącą" informację.
Otóż za akceptacją włodarzy wiejsko-miejskich w Młynowie vis-a-vis kamienicy pod numerem 17 "swojacy" przelewają szambo wprost do Nysy Kłodzkiej. Zrobili se rurke i co się szambo napełni to spływa do Nysy !
Polak potrafi , zwykły polak,a urzędnik nie wie i nic nie może! A może nie chce, albo całe to szambo ma w du.....e !!!

Załączniki

Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2069

Liczba listów: 8431

Witam. Jeżeli ktoś łowi w Kotlinie Kłodzkiej na rzekach (spinning lub mucha) to proszę pisać. Może jakiś wspólny wypad. od lutego zaczynamy. Pozdarwiam.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Fundusz ETF - ciekawe linki

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).