witam

Andrzej Krawczyk

Dziękuję za ciekawą wypowiedź!
Ja łapię na stawach w Pilcach już ponad 20 lat łapałem tam różne ryby: Leszcze,Sandacze,Karpie i Liny nie mam może jakiś ogromnych okazów na koncie, ale nie znam ciekawszego łowiska w okolicy (ja z kolei mieszkam w Nowej Rudzie).W tamtym roku łapałem tam piękne okonie ok. 40 cm brały jak szalone - rewelacyjne łapanie. Niestety tak jak pisałeś na coś takiego trzeba trafić. Myślę, że uda mi się pojechać trzeciego maja i pospiningować.
Zauważyłem niestety, że bywa tam mnóstwo ludzi i z nimi przybywają sterty śmieci.
Pozdrawiam
Andrzej

andrzej

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spławik

Wędkarstwo spławikowe i gruntowe

Liczba wątków: 89

Liczba listów: 244

Andrzej Krawczyk

Co myślicie o łapaniu na stawach w Pilcach (woj dolnośląskie)?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).