witam

Andrzej Krawczyk

Dziękuję za ciekawą wypowiedź!
Ja łapię na stawach w Pilcach już ponad 20 lat łapałem tam różne ryby: Leszcze,Sandacze,Karpie i Liny nie mam może jakiś ogromnych okazów na koncie, ale nie znam ciekawszego łowiska w okolicy (ja z kolei mieszkam w Nowej Rudzie).W tamtym roku łapałem tam piękne okonie ok. 40 cm brały jak szalone - rewelacyjne łapanie. Niestety tak jak pisałeś na coś takiego trzeba trafić. Myślę, że uda mi się pojechać trzeciego maja i pospiningować.
Zauważyłem niestety, że bywa tam mnóstwo ludzi i z nimi przybywają sterty śmieci.
Pozdrawiam
Andrzej

andrzej

Schowaj teksty   

Powiązane z

Spławik

Wędkarstwo spławikowe i gruntowe

Liczba wątków: 89

Liczba listów: 244

Andrzej Krawczyk

Co myślicie o łapaniu na stawach w Pilcach (woj dolnośląskie)?

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Nazwiska Żbikowski i Żbikowska przewijają się często na naszych stronach i są ściśle związane z naszymi firmami. Najlepiej odwiedzić tę stronę: Żbikowski aby zrozumieć dlaczego.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).