Right menu

Szukaj

Reklama


ochotki

Dziękuję za informacje. Kolega zadał mi pytanie wiedząc że jestem wędkarzem, a ja- wstyd się przyznać, jako miłośnik sztucznych przynęt, nie potrafiłem o ochotkach wiele powiedzieć. Kolega ten nie jest wędkarzem, ale potrzebuje tej wiedzy do pracy, dlatego tak sformułowałem pytanie. Jeszcze raz dziękuję.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spławik

Wędkarstwo spławikowe i gruntowe

Liczba wątków: 89

Liczba listów: 244

Potrzebuję informacji na temat chotkowatych; czy znacie jakieś, bądź słyszeliście o metodach pozyskiwania tej przynęty z jej środowiska naturalnego, czy jest to w ogóle realne? Proszę o kilka informacji dotyczących tych larw z zakresu biologi i trybu życia.
Tomek

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Usługi poligraficzne Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).