Mrowisko?

Niezupełnie.
Chciałeś sprowokować dyskusję – nie wyszło. Być może ludziska wiedzą, że od takiej debaty internetowej nic się nie zmieni? W końcu poza wymianą opinii jaką inną moc ma to czy inne forum?
Przepis wprowadzono w Waszym okręgu. I to Wy możecie to zmienić interweniując w Waszym ZO. Nikt inny.
Pomysł ze zbieraniem podpisόw jest lepszy.
Powodzenia!
Andrzej
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1802

Nie jestem pewien, czy decydenci orientują się , kto o tej porze roku przebywa nad wodą. Wyjaśniam z autopsji : kłusole a obok nich wędkarze. Jedni drugich trzymają w szachu. Ale to wędkarz łowi zgodnie z prawem i najczęściej wyposażony jest w telefon z którego może zrobić użytek jeśli ma tylko trochę odwagi. I aż się chce napisać , że powinien zadzwonić nie po odpowiednie służby ale po wybranych przez "nas" szanownych członków zarządu , którzy jak się domyślam będą sobie do woli spinningować na innych wodach, przebywając tam na zaproszenie zaprzyjażnionych zarządów. Szanowni koledzy WĘDKARZE ! Jeśli macie podobne zdanie do mojego to piszcie, mówcie i apelujcie gdzie i do kogo tylko się da ,a nad wodą będzie nas więcej, co jest tożsame z mniejszą stratą zkłusowanych ryb !

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Zez - Blog zez.pl

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).