brzana

proponuje na brzane jednokotwiczkowego salmo woblerka w kolorze niebieskim, ciagnij tuz pod powierzchnia wody jak najwolniej.
pozdrawiam
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1801

Przemek Hącia

Witam, w okolicy mojego domu "ktoś, gdzieś podobno" złowił brzanę, inny wypiął... Plota dotarła do mnie, a ryba ta jest niespełnionym marzeniem wędkarskim dla mnie. Czy ma ktoś doświadczenia z połowem tych ryb WYŁĄCZNIE NA SPINNING? Uciąg wody w tym miejscu jest dość szybki, dno kamieniste z (niestety) licznymi zaczepami.
Proszę o radę odnosnie przynęt i sposobu prowadznia, na chwilę obecną próbowałem drobnymi skokami 3,5 cm kopytem na główce 10 gr, bo tak mi podpowiadała logika.
Mniemam że wobler byłby bardziej trafny, z tym że nie bardzo wiem w jakie się zaopatrzyć.
Proszę o radę.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: eZ publish to nowoczesny i wydajny wzorzec projektowy - CMF (Content Management Framework). OpenSource CMS Kod źródłowy dostępny jest na zasadach nieodpłatnych licencji GNU GPL

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).