Zgadza sie

Moze sa to jakies starsze modele.
Schowaj teksty   

Powiązane z

Spinning

Wędkarstwo spiningowe

Liczba wątków: 500

Liczba listów: 1800

Mam okazje kupic dosc okazyjnie spinerek, i chcialbym sie dowiedziec, czy rzeczywiscie jest to az tak okazyjnie, mianowicie Konger World Champion Devon 305 15-50g za 200 zl, lub Konger World Champion Stratos 275 10-40g za 175 zl, lub Banax Spinn 300 10-25g za 194 zl (oczywiscie wszystko nowki). W necie nic nie moglem znalezc (moze sa to jakies starsze modele??). Co do solidnosci wedek Kongera nie mam watpliwosci, interesuje mnie tylko, z czego wykonane sa pierscienie przelotek w tych wedkach (SIC?). No i co myslicie o tym Banaxie? Wszelkie informacje i rady w tym temacie mile widziane.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Wędkarstwo . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).