odp. leszcz

Do zanęty leszczowej możesz dosypać copra melase,dodać melasę w płynie, pieczywo żółte fluo, biszkopt.Z atraktorów sklepowych proponuję-LESZCZ BELGE-TRAPER,BRASEM-MARCELA VAN DEN EYNDE,TRUSKAWKA-MARCELA[idealna na ciepłe wody],AROMIX BRASEM I AROMIX BREMES-SENSAS
Schowaj teksty   

Powiązane z

Wędkarstwo ogólnie

Ogólna tematyka wędkarska

Liczba wątków: 2072

Liczba listów: 8436

Doradźcie koledzy, czego dodać do zwykłej zanęty na leszcza aby zwiększyć jej atrakcyjność?? Jakich użyć dodatków zanętowych - jakie smaki najbardziej lubi leszcz (truskawka, malina, wanilia,miód...?)

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).