Right menu

Search

Advertising

Comments

Shop news »

FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5
Aqua - Vu 715c Camera System

o nie ma żadnego znaczenia.

Zawsze łowię z przyponem. Nawet okonie z przyponami do 3kg zbrojonymi własnoręcznie delikatnymi agrafkami/ Łowiłem i okonie 48 cm i 7 cm, sandacze 77cm i 25 cm. Nie ma znaczenia, tym bardziej że plecionkę mam w kolorze żółtym

Adam - ffalcon
Standard view   

Related to

Universal

All thema - this is universal forum

Number of Topics: 2072

Number of Posts: 8436

Witam,

W tym roku zamierzam popróbować swoich sił w połowie kogutami, zakupiłem sobie wędzisko oraz kilkanaście sztuk tej przynęty , przymierzam się do zakupienia plecionki.
Moje pytanie jest czy przy stosowaniu plecionki jest potrzeba używania przeponu, mam tu na myśli połów sandacz , i tu też pytanie czy możecie coś polecić w granicach 60zł do tej metody połowu i za jaką grubośćią plecionki mam się rozglądać .

Pozdrawiam

Adam

z góry dzięki za odpowiedzi .

Top

On chat
RSS 2.0
E-mail to administrator Printerfriendly version Help Bugs Guest Book

Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Przygotowanie druku Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Rybie Oko is dedicated to everyone. Everyone can volunteer and help with building, moderating and administration. Anyone who will be interested in creating his own vision of this forum can pick a part to go with. It can be as well existing section (ex. Humor, Waters, Links, etc.) or new one. If you are interested in creating RO fill this Feedback form and tell us what you would like to do. Existing Administrators and Moderators will decide if you deserve to do this.