Right menu

Szukaj

Sklepowe newsy »

St. Croix SOLE
St. Croix MOJO SALT CONVENTIONAL
St. Croix MOJO JIG CONVENTIONAL
St. Croix MOJO JIG

Norwegia - wyprawa na meeega dorsze !!

Witam !! Wiem ,że sprawa jest nie aktualna ,ale może się coś więcej dowiem ?? My też od paru lat jeżdzimy do Norwegi na dorsze ,ale tak się składa ,że w tym roku nie mamy składu !! Chcieliśmy się wybrać do Misten gdzie mieliśmy najlepsze wyniki ,ale kolega z bratem nie może i zostaliśmy z ręką w nocniku z kumplem ) Może przez przypadek się coś dogadamy i w przyszłości kto wie ?? Dodam ,że mieszkamy w Katowicach i już 8 razy byliśmy na wyprawie w Norwegii >
Pozdrawiam !!!
Schowaj teksty   

Powiązane z

Turystyka

Turystyka, wyprawy, wakacje, wypoczynek, fotografia i wszelkie inne tematy wiążące się w jakikolwiek sposób z wodą.

Liczba wątków: 138

Liczba listów: 296

Poszukuję trzech zakapiorów na ekstremalny wyjazd na duuuuuuże dorsze. Termin 13-20.03.2010, północna Norwegia (Skutvik-Vestfjorden), koszt 1400 zł/os. Plus koszty dojazdu, noclegu w trasie i inne poboczne aczkolwiek niezbędne....
W cenie chata i łajba z dieslem.
W chacie 4 sypialnie, 2 łazienki, sauna.
Łajba 22 ft, 30 KM diesel.

Początek

Na czacie
RSS 2.0
E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Pomoc Błędy Księga Gości

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze, zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Napisz do moderatorów, napisz w nim czym chcesz się zająć i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).